Ankara nüfus bakımında ülkemizin 3 büyük şehrinden biridir ve bu büyüklükte birçok çeşitliliği içerisinde barındırmaktadır. Ankara’da birçok medyum vardır ve bu medyumdan bazıları gerçekten başarılı sonuçlar almayı başarmışlardır. Medyumların özellikleri de kendi içerisinde değişiklikler göstermektedir, kimi medyum toprak yolu ile bir şeyler görmeye çalışırken bir kısım medyum da rüyalar aracılığı ile gelecek hakkında ön görüler de bulunabilmektedirler. Tıpta her hastalığın çaresi bulunamamaktadır, bu çaresi bulunamayan hastalıklardan çoğunluğu da psikolojik rahatsızlıklardan kaynaklanmaktadır.

Ankara’da evli çiftlerin birçoğu bir takım sorunlar nedeni ile boşanabilmektedir ve bu boşanmaya kendi içlerinde bir çare bulamadıkları zaman başka kaynaklardan yardım almak zorunda kalabilmektedir. Özellikle de yardım aldıkları kaynaklar işinin ehli medyumlar olmaktadır.

Ankara nüfusunun fazla olması da birçok ünlü medyumun burada yer almasına zemin hazırlamıştır. Bir arkadaşım çok mutlu bir evlilik sürüyordu, her zaman güzel vakit geçiriyorlar ve hiç kavga etmiyorlardı. Bir süre sonra her şey tersine döndü, sürekli kavga etmeye başladılar ve hiçbir konuda da anlaşamaz duruma geldiler, bu durum nedeni ile de boşanma kararı almanın eşiğine gelmişlerdi. Arkadaşım internette araştırma yaparken medyumlar ile ilgili bilgilere rastlamış ve bu da çok dikkatini çekmişti. Yorumlara bakarak referansı iyi olan medyumlar ile iletişim kurmaya başladı ve Ahmet Kulyani adında bir medyum ile tanıştı ve görüşmeye başladı. Başından geçen bütün olayları medyuma anlattı ve bunun hakkında nasıl bir çözüm bulabiliriz diye Medyum Ahmet Kulyani Hoca’dan yardım istedi. Hoca güzel giden ilişkilerinin başkaları tarafından kıskanılarak nazar değdiği sonucunu çıkardı ve bu konu hakkında yapılması gerekenleri bir bir anlattı. Öncelik ile kendisine ve eşine ait olmak üzere okunmuş iki adet nazar boncuğu ve içinde dua olan kâğıtları iletti. Bu nazar boncuklarından biri kendisinin iç cebinde diğeri ise eşinin kıyafetlerinde olması gerektiği söyledi, okunmuş kâğıtların da yatak odalarındaki yastıkların altına koymalarını söylemiş. Bir hafta boyunca hocanın dediği işlemleri yapan arkadaşım gerçekten de olumlu sonuçlar almaya başlamıştı. Uzun süren kavgaları sona ermiş ve eski mutlu hayatlarına devam etmeye başlamışlardı.